Пошук

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗРОБИМО НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ

Дата: 14.04.2021 21:26
Кількість переглядів: 2272

     Проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища.

   Щодня  небайдужі  жителі Немирівської  громади, керівники   підприємств, установ та організацій разом з колективами, долучаються  до благоустрою  аби зробити нашу громаду привабливішою і чистішою.

    На сьогодні, в усіх населених пунктах громади  здійснюється прибирання  вулиць, тротуарів, придорожніх зелених зон, прибудинкових територій,   стихійних сміттєзвалищ,  приводяться  у належний стан  території дитячих, спортивних і господарських майданчиків, кладовищ, братських могил.

     Щиро дякуємо усім відділам, управлінням, підприємствам, установам, організаціям, кожному мешканцю міста і села,  які не залишаються  осторонь  та вносять  свій посильний вклад в загальну справу.

        Окремо, висловлюємо  вдячність вірянам церкви «Бог є любов» за  щорічну активну участь у благоустрої міста та  директору ТОВ ВІКіТАН»   Грицуну Олександру Івановичу за надання  навантажувальної техніки.

    Наша громада з кожним днем стає чистішою, але  роботи з благоустрою ще вистачає, тому активно долучайтесь  до прибирання та  озеленення територій населених пунктів громади. Тільки разом ми зробимо нашу громаду кращою!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора