Пошук

Шановні жителі Немирівської територіальної громади! Звертаємо Вашу увагу, що з 1 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ВИПЛАТА ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПОТОЧНІ РАХУНКИ УПОВНОВАЖЕНИХ БАНКІВ ДЛЯ ВСІХ ОДЕРЖУВАЧІВ, крім:

Дата: 19.04.2021 09:22
Кількість переглядів: 449

    Шановні жителі Немирівської територіальної громади!

   Звертаємо Вашу увагу, що з 1 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ВИПЛАТА ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ЗДІЙСНЮВАТИМЕТЬСЯ ЧЕРЕЗ ПОТОЧНІ РАХУНКИ УПОВНОВАЖЕНИХ БАНКІВ ДЛЯ ВСІХ ОДЕРЖУВАЧІВ, крім:

- людей з інвалідністю І групи,

- осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду,

- осіб, які досягли 80-річного віку,

- одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

   Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через установу, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

   Отримання пенсій та грошових допомог через поточні рахунки в банках надасть можливість одержувачу в будь-який час мати інформацію про фактичні суми перерахованих йому пенсій та грошових допомог, перевіряти їх, мати можливість документально підтвердити перераховані суми за будь-який період у випадках необхідності або спірних ситуаціях. Такий механізм спрятиме прозорості та підконтрольності виплати пенсій та грошових допомог.

   Одержувачі, які ще не обрали собі уповноважений банк, повинні це зробити до 1 вересня 2021 року та повідомити органи соціального захисту населення та органи Пенсійного фонду про відкриття рахунків. У разі, якщо до 1 вересня 2021 року одержувач не визначить для себе уповноважений банк, то рахунок йому (крім осіб з окремих категорій, зазначених вище) буде відкрито в уповноваженому банку, визначеному Кабінетом Міністрів України, за зверненням органів Пенсійного фонду України або органів соціального захисту. Людина зможе в будь-який момент змінити уповноважений банк за власним бажанням.

   Управління соціального захисту населення Немирівської міської ради чекає Вас із довідками про відкриті рахунки за адресою: м.Немирів, вул Соборна 26

    Понеділок -Четвер з 8.00 - 17.00; П’ятниця - з 8.00 – 16.00 без перерви на обід.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора