Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального підприємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради

Дата: 05.05.2021 16:15
Кількість переглядів: 603

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора  комунального підприємства «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради

 

Правові підстави проведення конкурсу:

Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094, єдиних кваліфікаційних вимог для керівників закладів охорони здоров’я, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 №117 «Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників» ВИПУСК 78 «Охорона здоров’я» (зі змінами), рішення 8 (позачергової) сесії Немирівської міської ради 8 скликання від 07.04.2021242 «Про затвердження  Порядку проведення конкурсу  на зайняття посади керівника  комунального підприємства (закладу) охорони здоров`я Немирівської міської ради та затвердження склажу конкурсної комісії».

       1.Найменування, адреса: комунальне підприємство «Немирівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Немирівської міської ради: м. Немирів, вул. Євдокименка, 22.

       2. Основною метою надання первинної медичної допомоги, здійсненя управління медичним обслуговування населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювання населення та підтримки громадського здоров’я.     

       3.Структура Підприємства:

1. Керівний склад.

2. Інформаційно-аналітичний відділ.

3. Адміністративно-управлінський та допоміжний персонал.

4. Лікувально профілактичні підрозділи ( амбулаторії, фельдшерські пункти).       

       4. Статут.

       5. Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності закладу.

       6. Прийом документів здійснюється: пн-пт, з 8 год. 00 до 16 год. 45 хв. з 5 травня 2021 року по 18 травня 2021 року за адресою: м. Немирів, вул. Соборна, 26, 1-й поверх, приймальня міського голови.

       7.Телефон для довідок: (04331)2-24-01;

  електронна адреса: nemyrivotg@gmail.com 

      8. Перелік документів, що подаються претендентом для участі у конкурсі:

1) Копія паспорта громадянина України.

2) Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з Додатком 1;

3) Резюме у довільній формі.

4) Автобіографія.

5) Копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи.

6) Згода на обробку персональних даних згідно з Додатком 2;

7) Конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі.

8) Довідка МВС про відсутність судимості (оригінал).

9) Медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ (оригінал).

10) Попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з Додатком 3;

11) Заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) Підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші). Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

 

 Вимоги до претендентів  (кваліфікаційні вимоги):

  1. Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки»,  або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».
  2. Стаж роботи для керівників закладів охорони здоров’я, які надають тільки первнинну медичну допомогу-не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

                                Вимоги до конкурсної пропозиції:  

       Конкурсна пропозиція може містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

  • план реформування закладу протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

   9. Умови оплати праці керівника –визначаються контрактом укладеним з переможцем конкурсу.

         

      10. Дата і місце проведення конкурсу: буде визначена конкурсною комісією 21 травня 2021 року.

 

Протокол засідання конкурсної комісії №1 від 29.04.2021 року

Протокол засідання конкурсної комісії №2 від 21.05.2021 року

Протокол засідання конкурсної комісії №3 від 25.05.2021 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора