Пошук

З 23 вересня вересня на території всіх регіонів України встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки.

Дата: 24.09.2021 11:35
Кількість переглядів: 279

Фото без опису

    З 00:00 год. 23 вересня в Україні почали діяти карантинні обмеження, що передбачені постановою КМУ від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  і відповідають «жовтому» рівню  епідемічної  небезпеки.

     Враховуючи те, що погіршилась на території області ситуація з СОVІD-19,                 23 вересня фахівцями  Немирівського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, спільно з представником Національної поліції, фахівцем ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», із залученням засобів масової інформації,  був проведений рейд-перевірка місць масового скупчення людей: об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, ринків.  Особливу увагу було приділено важливості використання індивідуальних засобів захисту під час карантину та необхідності вакцинації проти COVID-19.

       Рейдові перевірки, щоденні моніторингові обстеження дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних норм триватимуть протягом всього періоду карантину. Тож закликаємо  суб’єктів господарювання та жителів району дотримуватися протиепідемічних правил - носіть маски у громадських місцях, мийте з милом та дезінфікуйте руки, дотримуйтесь дистанції, уникайте масових скупчень. Це допоможе знизити ризики для вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких. І найголовніше - закликаємо свідомо поставитися до необхідності вакцинації. Адже вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора