Пошук

«Тимчасовий відпочинок для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю»

Дата: 05.10.2021 16:34
Кількість переглядів: 441

Фото без опису

Шановні жителі Немирівської громади !

КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» пропонує послугу «Тимчасового відпочинку для батьків або осіб, які їх замінюють, що здійснюють догляд за дітьми з інвалідністю» для сімей з нашої громади.

Мета послуги – надати відпочинок батькам, що виховують дітей, які потребують постійного стороннього догляду.

Послуга надається сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю від 7 до 18 років, при умові, якщо діти не знаходяться у інтернатних закладах системи освіти чи соціального захисту.

Послуга полягає в тому, що її отримує і сім’я, і дитина з інвалідністю (зокрема з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна, гіперактивністю, інтелектуальними та психічними порушеннями, епісиндромом). Виняток складають діти, яким потрібний паліативний догляд (з зондовим харчуванням та з високою потребою медичних послуг).

Діти проживатимуть в с. Дорожне, Вінницького району, в Тренінговому центрі, по 2 особи в кімнаті, забезпечуються 5-ти разовим харчуванням, при потребі фахівці Центру надають допомогу в годуванні та здійсненні санітарно-гігієнічних процедур. Вночі з ними знаходяться доглядальники, спостереження медичної сестри в денний та нічний час.

Протягом дня проводяться заходи, що сприяють розвитку дітей, організація їх дозвілля і відпочинку. Буклет про надання зазначеної послуги додається

Для отримання соціальної послуги потенційним отримувачам зазначеної послуги рекомендовано проконсультуватись із фахівцями Центру за номером  телефону:

(0432) 50 91 45 – стаціонарний телефон центру «Обрій»;

096 413 22 27 – Демко Світлана Василівна – директор центру «Обрій»;

097 230 20 01 – Головко Наталія Олександрівна – заступник директора центру «Обрій»;

093 769 68 18 – Капуш Вікторія Володимирівна - практичний психолог центру «Обрій».

Додаткову інформацію та роз`яснення можна отримати:
-
  за номером телефону  067-31-91-140 
-  щоденно Понеділок -Четвер з 8.00 - 17.00; П’ятниця - з 8.00 – 16.00 (без перерви на обід) в ЦНАП Немирівської міської ради за адресою: м.Немирів вул.Соборна 26

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора