Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад працівників Немирівської міської ради

Дата: 19.11.2021 13:49
Кількість переглядів: 539

Фото без опису

     Відповідно до розпорядження міського голови від 18.11.2021 року  №377-рк-о « Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадових осіб Немирівської міської ради» Немирівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

-головного спеціаліста відділу економічного розвитку та регуляторної політики виконавчого апарату Немирівської міської ради.

         До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

1. Громадянство України.

2. Наявність вищої освіти.

3. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування, в органах державної виконавчої влади або в бюджетних установах   не менше 3-х років.

4. Володіння знаннями Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про інвестиційну діяльність» та інших законодавчих актів, Господарський кодекс України.

5. Вільне володіння державною мовою.

6. Володіння основними програмами на комп`ютері.

       Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня  опублікування. Додаткова інформація щодо документів, які необхідно подати  для участі у конкурсі, основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою виконавчого апарату Немирівської  міської ради, м. Немирів, вул. Горького, 84,  тел. 2-24-01.

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора