Пошук

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 15.02.2022 16:09
Кількість переглядів: 289

Фото без опису

 

1. Повна назва документа державного планування:

Генеральний план м. Немирів Вінницького району Вінницької області.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Немирівська міська рада Вінницького району Вінницької області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану м. Немирів розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 15 лютого 2022 року на сайті Немирівської міської ради (https://nemyriv-mrada.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 22800, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Немирів, вул. Соборна, буд. 26, телефон: 4331-22964, 04331-22457,04331-22401, контактний email (сайту) e-mail: nemyrivotg@gmail.com  

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора