Пошук

Щодо сплати єдиного внеску на період воєнного стану

Дата: 28.03.2022 13:48
Кількість переглядів: 441

Фото без опису

 

 ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє, що  Законом України від 15 березня 2022 року №2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування".

Зокрема,  з 1 березня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану в Україні, та протягом 12 місяців після припинення або скасування воєнного стану, приватні підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність та члени фермерських господарств мають право не нараховувати та не сплачувати єдиний внесок за себе. При цьому, такими особами в розрахунку єдиного внеску до податкової декларації за періоди звільнення дані не заповнюються. Крім того, підприємці другої та третьої груп платників єдиного податку, а також юридичні особи, які належать до третьої групи платників єдиного податку, мають право за власним рішенням не сплачувати єдиний внесок за найманих працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до Збройних Сил України.

          Проте, звертаємось до кожного підприємця. Кожна сплачена гривня до бюджету є вагомою складовою для отримання Перемоги над ворогом! Подбаймо про якнайшвидший її прихід! Разом до Перемоги!

Головне управління Державної податкової служби у Вінницькій області 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора