Пошук

До уваги підприємців! Про право платників єдиного податку першої та другої груп у період воєнного стану не сплачувати єдиний податок

Дата: 28.03.2022 14:00
Кількість переглядів: 418

Фото без опису

До  уваги  підприємців! Про право  платників єдиного податку першої та другої груп у період воєнного стану не сплачувати єдиний податок

    ГУ  ДПС у Вінницькій  області інформує, що Законом України від 15 березня 2022 року №2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, доповнено новим п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

    Так, тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану на території України, згідно з абзацом першим п. п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку першої та другої груп, мають право не сплачувати єдиний податок.

При цьому такими особами декларація платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, не заповнюється за період, в якому відповідно до абзацу першого п. п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ єдиний податок не сплачувався (абзац другий п. п. 9.1 п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ).

Головне управління Державної податкової служби у Вінницькій області 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора