Пошук

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗАТРИМОК ВИДАЧІ ПАСПОРТНИХ ДОКУМЕНТІВ

Дата: 01.07.2022 10:13
Кількість переглядів: 185

Фото без опису

   Збройна агресія російської федерації проти   України,   на жаль, внесла корективи  у процес оформлення біометричних документі в нашим громадянам.

   Зокрема,  це знайшло  відображення у швидкості виготовлення та видачі ID— карток та паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

    Внаслідок   безжалісних   бомбардувань загарбниками   не тільки міст та інфраструктури України, а й знищення та часткового руйнування логістичних шляхів, ДМС України зіткнулась з небаченими досі труднощами, пов'язаними з постачанням  та  доставкою  необхідних  витратних  матеріалів  для  друку паспорті, у тому числі - з-за кордону. Як результат  - затримки строків  виготовлення документів.

    У період воєнного стану дуже важливо для всіх громадян У країни мати на  руках  паспортні документи, тому одним із пріоритетних завдань для ДМС залишається  вжиття всіх можливих заходів для їх своєчасної видачі. У тісній взаємодії Уряду України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної міграційної служби України та ДП «Поліграфкомбінат «Україна» докладаються безпрецедентні зусилля задля виправлення ситуації та налагодження надійних логістичних каналів постачання необхідних компонентів та матеріалів.

    Важливо, те що територіальні органи та підрозділи ДМС, які знаходяться в безпечних районах, попри важкі умови, продовжують працювати та надавати адміністративні  послуги населенню. ДМС щодня приймає десятки тисяч заяв від громадян на оформлення біометричних паспортних документів. Діяльність всіх органів, задіяних у процесі оформлення та видачі паспортів, спрямовано на

те щоб громадяни отримали паспортні документи якомога швидше.

   Крім того, задля зручності громадян, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України №170 від 28.02.2022 "Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон (https://bit.ly/39J8dtjn), положеннями якої дозволено продовжити термін дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон та вклеїти фото дитини у паспорт батьків - як у   підрозділах ДМС, так i в дипломатичних установах України за кордоном.

 

Завідувач Немирівського сектору Управління Державної міграційної служби України у Вінницькій області   Галина ВЛАСЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора