Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 07.07.2022 08:31
Кількість переглядів: 484

Фото без опису

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план м. Немирів Немирівської міської  ради Вінницького району Вінницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Немирівська міська  рада.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

   а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Генерального плану м. Немирів Немирівської міської  ради Вінницького району Вінницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 07 липня  2022 р. на сайті Немирівської міської ради ради (https://nemyriv-mrada.gov.ua/)  та триватиме  до 06 серпня 2022 р.

   б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

    в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) –22 липня 2022 року о 1200, в залі засідань міської ради, за адресом м. Немирів,  вул. Соборна, 26.

   г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що          стосується документа державного планування - 22800, Вінницька обл., Вінницький р-н, м. Немирів, вул. Соборна, 26, телефон: 04331-22964,  https://nemyriv-mrada.gov.ua/

Контактна особа – Лабунський Роман Юрійович.

   д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Немирівська міська рада,    поштова адреса:  22513 Вінницька область Вінницький район  м. Немирів, вул. Соборна, 26, телефон: 04331-22964,   email:  nemyrivotg@gmail.com                                         

   Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

-http://www.vin.gov.ua/upr-ter/stan-dovkillia/241-rehionalni-dopovidi/31379-rehionalna-dopovid-pro-stan-dovkillia-oblasti-u-2019

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування  - відсутня.

З МАТЕРІАЛАМИ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМИ;

  Генеральний план м. Немирів

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Графічні матеріали 1

Графічні матеріали 2

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора