Пошук

ВЖЕ З ЖОВТНЯ СУБСИДІЇ І ПІЛЬГИ ВИПЛАЧУЄ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД

Дата: 01.10.2022 22:40
Кількість переглядів: 591

     За рішенням Уряду розпочинається поетапна передача функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України.

    Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером, чи ні.

   До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється. Всі дані для виплат надійдуть до Фонду у електронному вигляді.

  Прийом документів від громадян та призначення виплат у жовтні-листопаді продовжують здійснювати органи соціального захисту населення.

   Від 1 грудня 2022 року звертатись за оформленням житлових субсидій та пільг потрібно до органів Пенсійного фонду України, які працюють за принципом екстериторіальності. Тобто, подавати заяви можна до ЦНАПу, до відділів соціального захисту територіальних громад та у будь-який сервісний центр Пенсійного фонду України, незалежно від місця проживання громадян.

 Нагадаємо:

Такий порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”.

Головне управління Нацсоцслужби у Вінницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора