Пошук

Пропозиції щодо заходів стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану.

Дата: 03.11.2022 10:19
Кількість переглядів: 393

Фото без опису

    На виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 16.10.2022 року №28200/0/1-22, міністерство енергетики України надає пропозиції щодо заходів стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану.

  1. Населення самостійно знижує електроспоживання в години максимум навантаження (в період з 8:00 до 11:00 та з 17:00до 22:00.
  2. Рекомендовано переглянути режим роботи промисловим підприємствам та забезпечити перенесення роботи однієї зміни в нічні години доби, погодження такого режиму роботи з органами виконавчої влади.
  3. Забезпечення промисловими підприємствами з безперервним циклом роботи самостійного зниження споживання електричної енергії в період з 8:00 до 22:00 мінімум на 10% від добового споживання від добового споживання.
  4. По можливості, підприємствам, організаціям та установам з метою зниження електроспоживання в години максимум навантаження (в період з 8:00 до 11:00 та з 17:00до 22:00, забезпечити використання власних джерел живлення.
  5. Керівникам ОСББ:
  • провести огляд та утеплення місць загального користування/технічних поверхів/ горищ/ підвалів, забезпечити скління вікон та встановлення довідників на дверях у разі їх відсутності, також забезпечити ущільнення;
  • замінити лампи розжарювання в місцях загального користування на світлодіодні, встановити датчики руху;
  • затвердити будинкові графіки використання електрообладнання;
  • довести до відома мешканців інформацію про максимальне навантаження будинкових електромереж;
  • створити будинкові ініціативні групи, комітети взаємодопомоги.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора