Пошук

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку

Дата: 07.03.2023 15:26
Кількість переглядів: 177

Фото без опису

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Мета заходу – стала взаємодія громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в соціальному розвитку громад, участь молоді у відновленні України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян у всіх сферах життєдіяльності.

Подія об’єднує тисячу спікерів, відбуватиметься онлайн із трансляцією на офіційній Facebook сторінці організаторів: https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco.

Форум пройде у два етапи: обласний та всеукраїнський. Кожна з 24 областей матиме окрему кімнату для зустрічі із трансляцією на Facebook, де учасники зможуть представити свою діяльність та плани на поточний рік, обмінятись досвідом, знайти партнерів для спільної реалізації проєктів, залучення експертів з інших організацій. 

Реєстрація доступна за посиланням до 17 березня 2023 року включно:https://letsdoitukraine.org/2023/02/all-ukrainian-forum-of-interaction-and-development

До участі запрошуються: представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники ОДА/ОВА,  голови міст і територіальних громад, зіркові амбасадори, громадські активісти, представники медіа, бізнес, лідери громадської думки, представники фондів та донорських організацій, керівники громадських організацій та об’єднань, керівники асоціацій і спілок, керівники молодіжних, студентських та шкільних рад, керівники молодіжних центрів та активні громадяни.

Список акредитованих спікерів та порядок виступів буде опубліковано 21 березня в новинах на сайті https://letsdoitukraine.org/.

Організатор заходу — Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїнського молодіжного центру, Українського державного центру позашкільної освіти та обласних державних адміністрацій.

Слідкуйте за новинами на сайті - letsdoitukraine.org.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора