Пошук

Оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році

Дата: 09.03.2023 13:06
Кількість переглядів: 183

Фото без описуФото без опису

Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1017, та Порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 04 липня 2016 року № 2643, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 11 липня 2016 року за № 937/29067 (із змінами), Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році.

На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 3,5 млн грн.

📌Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

    Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

👉інститути громадянського суспільства;

    заклади освіти;

👉комунальні установи, які працюють з молоддю.

Юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту України, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту.

Організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Подача документів на участь у конкурсі:

Пакет документів на участь у конкурсі має бути поданий до Мінмолодьспорту до 15:00 (за київським часом) 31 березня 2023 року у друкованій формі (у 2-х примірниках) на офіційному бланку організації на адресу:

м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418, та електронній формі (depmolpolmms@gmail.com).

Пакет документів має містити:

➡️ заявку (оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу);

➡️ детальний розрахунок витрат;

➡️ копії установчих документів;

➡️ заяву організації-партнера;

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс лише одну заявку. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Заявка на участь у конкурсі має бути подана за підписом керівника юридичної особи, або іншої особи, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи, дані про яких оприлюднено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України.

Пріоритети конкурсу 2023 року:

Відкривання спільного минулого і культурної спадщини.

Розвиток підприємницьких компетентностей молоді та підтримка підприємницьких ініціатив.

Поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій.

Підтримка ініціатив молоді, спрямованих на подолання наслідків війни росії проти України, допомога молоді, яка постраждала від агресії росії проти України, зокрема через волонтерство.

Зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.

Проєкти, подані на конкурс повинні відповідати одному із зазначених пріоритетів.

Проєкти у рамках здійснення обмінів молоддю можуть реалізовуватися на території України, з урахуванням забезпечення на належному рівні безпеки учасників у період дії правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, та/або на території Республіки Польща, залежно від обраної форми проекту:

▪️ молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна (проєкт, що передбачає прийом або відправлення групи);

▪️ молодіжні зустрічі (конференції, тренінги тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проекту в обох країнах);

▪️ інформаційно-просвітницькі проєкти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проєктів в обох країнах).

Проєкти у рамках здійснення обмінів молоддю можуть реалізовуватися у режимі реального часу (онлайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через Інтернет.

🔥Важливо! Перетинання державного кордону українською молоддю з метою участі в проектах, що будуть реалізовуватися в рамках Українсько-Польських обмінів молоддю на території Республіки Польща, здійснюється відповідно до законодавства України.

📌Умови реалізації проєктів:

Один проєкт може тривати не менше 5 та не більше 10 днів, не враховуючи дні приїзду і від’їзду учасників підготовчого етапу та підготовчого візиту реалізації проєкту.

Участь у проєктах можуть брати особи віком від 14 до 35 років та особи, що працюють із молоддю.

Кількість учасників проєкту становить 10-40 осіб, що включає супроводжуючих осіб, у тому числі керівників груп та молодіжних працівників.

Кількість супроводжуючих, у тому числі керівників груп та молодіжних працівників, визначається із розрахунку 1 особа на 10 учасників проєкту.

Кількість учасників проекту з України та Польщі має бути рівною.

Підготовчий візит у період дії правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях не проводиться.

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0937-16#Text

Хто та коли прийме рішення про переможців конкурсу?

Склад Української частини Українсько-Польської Ради обміну молоддю затверджено затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 р. № 1069-р.

Рішення про переможців конкурсу буде прийнято Українсько-Польською Радою обміну молоддю до 15 травня 2023 року та розміщено на офіційному вебпорталі Мінмолодьспорту https://mms.gov.ua/.

Організації-переможці реалізують проєкти до 30 листопада 2023 року.

🔥Важливо!

Як знайти партнерську організацію з Польщі?

Інформацію про партнерські організації Польщі можна знайти за посиланням www.otlas.eu або в базі пошуку партнерських організацій за посиланням https://wymianymlodziezy.frse.org.pl/organizations/. Рекомендуємо вам зареєструватися у зазначеній базі, так потенційному партнеру з Польщі буде легше знайти вашу організацію.

Як отримати додаткову інформацію?

За телефоном: (044) 287-24-57 – Департамент молодіжної політики.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора