Пошук

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ! Грошова допомога від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Дата: 21.03.2023 12:52
Кількість переглядів: 637

Фото без опису

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані у Немирівській міській територіальній громаді

від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

 

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточного воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Немирівській міській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».

 

Після реєстрації на грошову допомогу НАЙУРАЗЛИВІШІ особи, які не отримували грошову допомогу протягом 3 (трьох) останніх місяців від ІНШИХ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ,  будуть відібрані для отримання суми для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3 (трьох) місяців одним грошовим переказом.

Один член сім'ї реєструє всіх інших членів родини. Допомога обмежена, тому після реєстрації грошова допомога надаватиметься найуразливішим ВПО. Реєстрація не гарантує отримання допомоги. Пріоритет надаватиметься ВПО, які відповідають певним критеріям уразливості, таким як сім’ї з літніми людьми, люди з інвалідністю, тощо.

Для того, щоб зареєструватися на грошову програму, необхідно прийти за адресою м. Немирів, вул. Горького, 93 (Будинок культури) ПОПЕРЕДНЬО ЗАПИСАВШИСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0964902290 (ЦНАП)

 

Час роботи 9:00-16:00 у період 27.03.2023-28.03.2023 (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено).

 

Під час реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

- паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) особи, яка реєструється;

- довідка ВПО кожного члена родини, який має статус ВПО;

- банківські реквізити (за наявності);

- довідка про інвалідність (за наявності).

Після реєстрації обробка даних триватиме приблизно місяць. Якщо вас відібрали для отримання допомоги, ви отримаєте SMS з банку.

 

Відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми та інші питання, звертайтеся на «гарячу» лінію - 0 800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіслати листа на електроннуу адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора