Пошук

У НЕМИРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 18:48
Кількість переглядів: 66

 Сьогодні, 1 червня, за сприяння Немирівської міської ради Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з відділом освіти, відділом культури, службою у справах дітей та ЦСССДМ організували благодійний захід до Дня захисту дітей, щоб допомогти військовослужбовцям, що боронять нашу землю.

 Головна мета ярмарку – наближення нашої Перемоги, підтримка хлопців нашої громади, мобілізованих до війська та які захищають кожного з нас.

 Всі навчальні заклади та заклади дошкільної освіти Немирівської територіальної громади, а також Центр дитячої та юнацької творчості та небайдужа жителька нашої громади Януш Валентина, взяли участь у благодійній ярмарці, представивши вироби ручної роботи. Також на нашому заході діти брали участь у розвивальних іграх та майстер-класах з виготовлення фенечок, бісероплетіння, флористики, виготовлення браслетів тощо. 

 Молодіжна рада активно приймала участь в малюнку на асфальті, малюванні аква-гриму,  блискіт-тату та демонстрації костюмів казкових героїв.

 Жителі громади долучилися до збору коштів для наших Захисників, в результаті чого було зібрано 40235 гривень. Всі кошти буде спрямовано на потреби для військовослужбовців, які боронять Україну і захищають кожного з нас! Слава Україні!

                                              

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора