Запрошуємо вас до простору, дружнього до дітей!
Щодня на локації з понеділка до п'ятниці проводяться безкоштовні активності та консультації для дітей та їх батьків.
З вами працюватимуть: психологи, соціальні працівники, юристи та ментори.
У рамках співпраці Немирівської міської ради з французькою гуманітарною організацією Triangle Génération Humanitaire простір, дружній до дитини передбачає впровадження комплексу заходів, таких як: психосоціальна підтримка, кейс-менеджмент та юридична допомога, майстер-класи, настільні ігри, засідання молодіжної ради.
Адреса простору: Вінницька область, місто Немирів, вул. Гімназійна, 30.
Розклад активностей очікується згодом.
Багатосекторальний проєкт, спрямований на забезпечення базових потреб людей, які постраждали внаслідок війни в Україні реалізовується командою французької гуманітарної організації Triangle Génération Humanitaire (TGH), за підтримки Bureau for Humanitarian Assistance (BHA) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
Triangle Génération Humanitaire Немирівська міська рада