Пошук

Які послуги можуть одержати люди, які звернуться до бюро правової допомоги

Дата: 22.06.2023 14:49
Кількість переглядів: 82

Фото без опису

     Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати розʼяснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд; допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів; за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правову допомогу, тобто поміч у складанні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді.
    Система БПД працює, щоб кожен, хто потребує правової допомоги, міг безперешкодно її отримати. А завдяки розгалуженій мережі бюро правової допомоги в Україні правничі послуги доступні навіть для мешканців невеликих міст та селищ.
     Водночас у населених пунктах, де немає бюро правової допомоги, юристи організовують консультаційні пукти доступу до БПД.
    Якщо ж людина за станом здоров’я або через життєві обставини не може звернутися до бюро чи консультпункту – фахівці бюро нададуть їй адресну правову допомогу за місцем перебування.
    Адресу найближчого бюро правової допомоги можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/bpd_buro
     Якщо з різних причин ви зараз не можете звернутися до бюро правової допомоги, нагадаємо про інші сервіси системи БПД, за допомогою яких можна отримати допомогу юристів:
 контактний центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103, дзвінки безкоштовні.
 проконсультуватися з юристом у телеграм: https://t.me/LegalAidUkraineBot 

   Для  отимання додаткових роз’яснень з даного приводу, а також для отримання консультацій по іншим правовим питанням, Ви можете звернутися до сектору Немирівського бюро правової допомоги за адресою: місто Немирів, вулиця Гімназійна, будинок 19, кабінет 103/104.

 

Джерело: https://www.facebook.com/photo/?fbid=709168884549914&set=a.362564362543703

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора