Пошук

Щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 28.06.2023 11:49
Кількість переглядів: 96

Фото без опису

   Майже рік в Україні діє експериментальний проєкт, реалізований  Державною міграційною службою, щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. На сьогодні вже понад 300 тисяч українців змогли скористатися цією послугою, яка значно спрощує можливість отримання паспортних документів.

 

     Оскільки одночасне оформлення паспортних документів стало доволі популярною послугою серед українців, відсьогодні окрім одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта, батьки/законні представники зможуть одночасно оформлювати паспорти для виїзду за кордон також дітям до 14 років 

 

        Тож тепер за одне відвідування один із батьків може: 

 

-  одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон собі;

- одночасно оформити собі ID-картку та закордонний паспорт, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років;

-  одночасно оформити собі ID-карту, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років.

 

    Щоб отримати таку послугу необхідно одному з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особи, яка не досягла 14-річного віку або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, центру обслуговування «Паспортний сервіс» в Україні чи за кордоном або в ЦНАП.

 

Звертаємо увагу:

 Якщо дитині, якій оформлюють закордонний паспорт, виповнилося 12 років, її присутність під час подання документів обов'язкова!

 

    Щодня  команда ДМС працює над вдосконаленням надання якісних адміністративних послуг українцям як в середині країни, так і за її межами.

 

Завідувач Немирівського сектору           Галина ВЛАСЮК.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора