Пошук

Увага! Тимчасове припинення газопостачання

Дата: 18.08.2023 15:39
Кількість переглядів: 216

  22 серпня 2023 року Немирівська дільниця Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» розпочне роботу згідно «Інвестиційної програми 2023» по заміні ШГРП по вул. Соборна м. Немирів.

  У звязку з цим з 22.08.2023 року буде тимчасово припинено подачу газу споживачам по вулицях м. Немирова, зокрема: вул. Соборна (від будинку 171), вул. Свято-Троїцька, вул. Волошкова, вул. Вишнева, вул. Грушевського, вул. Б. Хмельницького, вул. Залізнична, вул. Гагаріна, вул. Весняна, вул. Миру, пров. Свято-Троїцький, пров. Привокзальний, пров. Санаторний, пров. Медовий, пров. Миру, пров. Дачний, пров. Юності.

  Роботи проводяться для забезпечення належного технічного стану газорозподільних мереж та безпечного постачання природного газу споживачам.

  Газопостачання буде відновлене по мірі виконання запланованих робіт.

  Прохання до мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами після припинення газопостачання та на момент пуску газу, забезпечити доступ працівників Немирівської дільниці АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань для проведення комплексу робіт з відновлення газопостачання.

  Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців у своїх будинках.

  Дякуємо за розуміння!

Немирівська дільниця Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора