Пошук

Є- оздоровлення розширено: всі діти зможуть відпочити

Дата: 05.09.2023 15:01
Кількість переглядів: 306

Фото без опису

Внесено зміни до постанови про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Тепер діти з усієї України, які виховуються в малозабезпеченій родині і належать до таких категорій, як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї, незалежно від місця проживання, зможуть скористатися державною програмою  є- Оздоровлення.

На відпочинок чи оздоровлення кожної дитини буде надано 14 165 грн.

Щоб скористатися послугою, одному з батьків дитини треба звернутися до Приватбанку, отримати картку із спеціальним режимом використання й дочекатися зарахування коштів. Далі – самостійно обрати заклад для відпочинку чи оздоровлення дитини, з переліку закладів з Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Потім – забронювати місце для відпочинку своєї дитини у цьому закладі та розрахуватися за путівку отриманою карткою.

Для забезпечення максимальної безпеки оздоровлення дітей, до переліку включено лише заклади вищої категорії.

За більш детальним роз’ясненням, будь ласка, звертайтеся за адресою: вул. Соборна, 26 (Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Немирівсьуої міської ради)

Для довідки:

На початку літа, 1 червня 2023 року, Мінсоцполітики розпочато пілотний проєкт – є- Оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

Суть проєкту - батьки дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї змогли отримувати кошти від держави на оздоровлення дитини. Ці кошти зараховуються на банківський рахунок одного з батьків і витрачати їх можна виключно на придбання путівки до дитячого табору.

На початку реалізації проєкту фокус допомоги був спрямований на дітей, які, внаслідок війни, опинились у найбільш складному становищі, тобто дітей з регіонів, що були в тимчасовій окупації, знаходяться в зоні активних бойових дій чи на кордоні з російською федерацією.

Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту за інформацією Мінсоцполітики

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора