Пошук

Відбувся фінал турніру з футболу серед команд Немирівської громади за «Кубок міського голови»

Дата: 29.09.2023 15:32
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

29 вересня на футбольному полі Ліцею №2 м. Немирова відбувся фінал турніру з футболу серед команд Немирівської громади за «Кубок міського голови». Це була непересічна подія у спортивному житті міста. За почесний трофей боролися відразу 9 команд. Боротьба шкільних футбольних команд за Кубок міського голови була надзвичайно емоційною. Активними були не тільки гравці, але й вболівальники, які прийшли на стадіон.

Кубок переможцям і нагороди призерам під бурхливі оплески особисто вручив міський голова Віктор КАЧУР. Окремими відзнаками були нагороджені команди та кращі гравці турніру.

Зокрема, кращим воротарем (5-8 класи) став ВЕЧІРКО Ілля - Ліцей №1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича, кращим бомбардиром – МАЗУР Максим – Ліцей №2 м. Немирова, кращим нападником – МАЛІНОЧКА Артьом, Ліцей №1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича, а кращим захисником – ЛІВКУТНИК Олександр, Ліцей №2 м. Немирова.

9-11класи:

кращим воротарем став ДЕНИСЕНКО Олександр - Ліцей №1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича, кращим бомбардиром – ШРАМКО Дмитро, Ліцей №2 м. Немирова (команда №1), кращим нападником – ГОРОХОВ Артем, Ліцей №2 м. Немирова (команда №2), а кращим захисником – ЧУХНО Ігор, Ковалівський ліцей.

Переможцями турніру заслужено стала команда Ліцей №1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича (5-8 класи) та Ліцей № 2 м. Немирова (9-11 класи команда №1).

Справжні професіонали з футболу продемонстрували свій високий клас і виграли усі поєдинки. Другими стали футболісти команд  №2 м. Немирова (5-8 класи) та  № 1 м. Немирова ім. М.Д. Леонтовича (9 -11 класи).

Наступні місця посіли Великобушинська філія Ліцею №1 (5-8 класи) та Ліцею №2 м. Немирова (9-11 класи команда 2).

Проте переможених цього дня не було. Переміг футбол, дружба і гарний настрій.

Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису    Фото без опису