Пошук

В Україні реалізовують Програму «ВідновиДІМ»: відбудова пошкоджених будинків

Дата: 24.10.2023 16:15
Кількість переглядів: 147

Фото без опису

Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України.

 

Які витрати фінансує Програма?

Програма дозволяє модернізувати внутрішні системи будинку, провести зовнішнє утеплення, зменшити споживання енергії та витрати мешканців на комунальні послуги.

Фінансування за Програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт (послуг), що не належать до заходів з енергоефективності:

● заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконних дверей, зовнішніх дверей);

● ремонт пошкоджень фасадів будівлі;

● ремонт пошкоджень покриття будівлі;

● ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

Отримані кошти можуть бути задіяні як на здійснення відповідних будівельних робіт, так і на придбання матеріалів та обладнання, необхідних для виконання таких робіт. Фонд не надає фінансування на витрати, пов’язані з виконанням будь-яких інших видів робіт (послуг), які не визначені як Прийнятні заходи згідно з цією Програмою.

Хто може брати участь?

Учасниками Програми можуть стати усі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що розташовані на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій (зокрема території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Як відбувається фінансування?

Фонд надає учасникам Програми фінансування у формі Гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі в розмірі 100% вартості витрат на виконання Прийнятних заходів за Проектом. Загальна сума Гранту складається з сум Першого та Другого Траншів і не може перевищувати граничну суму — 7,2 мільйони гривень на один об’єкт відновлення (будинок або частину будинку, якщо в будинку створено більше одного ОСББ).

Програма реалізується у два етапи:

1 ЕТАП:

• Обстеження пошкодженого будинку.

• Отримання звіту з технічного обстеження та витягу з Реєстру пошкодженого майна.

• Ухвалення рішення про участь у Програмі «Віднови дім».

• Виготовлення дефектного акта, проєктних рішень та кошторису, проходження експертизи (якщо вартість понад 1 млн грн).

• Вибір ОСББ підрядників та постачальників укладання договору.

• Відкриття рахунку ОСББ у банку-партнері Фонду.

• Подання Заявки 1 до Фонду разом із супровідними документами.

• Отримання першого траншу у розмірі 70%.

2 ЕТАП:

• Виконання робіт.

• Подання Заявки 2 до Фонду разом із супровідними документами.

• Отримання другого траншу у розмірі 30%.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що Фонд не надає фінансування на витрати, пов'язані з виконанням будь-яких інших видів робіт (послуг), які не визначені як Прийнятні заходи згідно з цією Програмою, зокрема, не фінансуються витрати на виготовлення проектно-кошторисної документації, дефектних актів, авторський та технічний нагляди.

Як зв’язатися?

Консультація за тел: +38 044 – 344-28-36

Електронна пошта: support@eefund.org.ua

Детальніше про програму – https://sites.google.com/view/programa-vidnovidim-ukr


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора