Пошук

Вінницька філія ГАЗМЕРЕЖІ інформує:

Дата: 31.10.2023 14:48
Кількість переглядів: 255

  Понад 50 тисяч споживачів газу Вінниччини вже повернули підписані заяви-приєднання Вінницькій філії «ГАЗМЕРЕЖІ»

  На кінець жовтня підписані заяви-приєднання до умов Типового договору розподілу газу новому Оператору газорозподільних мереж – Вінницькій філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» повернули понад 50 тисяч споживачів.

  Нагадуємо, це потрібно зробити для забезпечення фізичної доставки обсягів природного газу до споживача,  узаконення стосунків між споживачем і Оператором ГРМ, який здійснює транспортування газу розподільними мережами до кожного клієнта, та можливості санкціонованого відбору природного газу з газорозподільної системи.

  Типовий договір розподілу газу є публічним, однаковим для усіх споживачів газу України, укладається на безстроковий період.

  Приєднатися до його умов можна за спрощеною процедурою. Для цього достатньо підписати заяву-приєднання, яку споживачі отримали разом із жовтневими рахунками, та надіслати у зручний для вас спосіб Вінницькій філії «ГАЗМЕРЕЖІ».

  Щоб заповнити заяву-приєднання потрібно зробити наступні кроки:

  Знайдіть текст заяви на внутрішньому боці платіжки за розподіл газу за жовтень або скачайте зразок заяви на сайті Вінницької філії «ГАЗМЕРЕЖІ» https://vn.grmu.com.ua/;

  Перевірте та/або внесіть свої дані у відповідні поля:

- якщо Ваші персональні дані збігаються, поставте відмітку біля слова “Підтвердити”;

- якщо Ваші дані відрізняються або відсутні, внесіть актуальну інформацію у відповідному полі та поставте відмітку біля слова “Підтвердити”.

  Після перевірки ваших даних поставте свій особистий підпис та дату підписання у відповідні поля в нижній частині Заяви-приєднання;

  Від’єднайте Заяву-приєднання від рахунку за розподіл газу та передайте її до Вінницької філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” найзручнішим для Вас способом:

  Надішліть на поштову адресу компанії: 21012, м.Вінниця, пров.Костя Широцького, 24;

  Залиште у спеціальній скриньці у найближчому Центрі обслуговування клієнтів;

  Передайте контролеру під час його чергового візиту до Вашої оселі.

 Надішліть скан-копію заповненої та підписаної заяви на електронну адресу office.vn@grmu.com.ua

  Ознайомитися зі змістом договору можна на офіційному сайті НКРЕКП, в газетах «Вінниччина» № 40 від 04.109.2023 р., «Гайворонські вісті» № 40 від 05.10.2023 р. або на сайті газорозподільної компанії https://vn.grmu.com.ua/ у розділі “Важлива інформація”.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора