Пошук

Благодійний Фонд "Місто добра"

Дата: 16.11.2023 11:27
Кількість переглядів: 167

Фото без опису

   Благодійний Фонд "Місто добра", який розташований у м. Чернівці, по вул. Річкова 10, повідомляє, що з 20 листопада 2023 року на території центру "Міста добра" розпочне функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного лікування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно. 

   Послугами реабілітаційного центру зможуть скористатися діти з інвалідністю, а саме діти, які мають порушення рухових функцій і потребують цілодобового догляду, та яких виховує лише один з батьків (опікунів чи піклувальників), або діти, які мають складні діагнози і потребують паліативного піклування, і яких виховує один з батьків (опікунів чи піклувальників). 

   За необхідності МІСТО ДОБРА забезпечить транспортуванням дітей з інших областей України, проживання родини в центрі із забезпеченням всіх побутових потреб, та допоможе вирішити інші супутні організаційні питання. Існує також можливість прийняття в центр матерів із хворою дитиною та іншими дітьми, якщо відсутній другий опікун, який може забезпечити догляд здоровим дітям. 

  Місто Добра - це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільшим в Україні і наразі не має аналогів. Головна місія - не допустити інституалізації дитини, яка має живу родину. 

  Для уточнення інформації та додаткових питань можна написати на електронну адресу cityofgoodnessua@gmail.com або телефонувати за номером +38 099 200 01 03.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора