Пошук

До уваги голів постійних комісій Немирівської міської ради!

Дата: 27.11.2023 16:35
Кількість переглядів: 185

Фото без опису

   Відповідно до статті 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 76 Бюджетного кодексу України рішенням виконавчого комітету Немирівської міської ради від 21 листопада 2023 року №443 (розміщено за посиланням https://nemyriv-mrada.gov.ua/docs/1534681/ ) схвалено проєкт бюджету Немирівської міської територіальної громади на 2024 рік.

  Проєкт рішення Немирівської міської ради «Про бюджет Немирівської міської територіальної громади на 2024 рік» розміщено на офіційному сайті Немирівської міської ради в розділі «Документи» за посиланням https://nemyriv-mrada.gov.ua/docs/1534847/  та в розділі «Бюджет громади» за посиланням https://nemyriv-mrada.gov.ua/formuvannya-bjudzhetu-gromadi-14-32-19-18-10-2023/ .

  Відповідно до пункту 3.3.1. Розділу 3 Положення про постійні комісії Немирівської міської ради, затвердженого рішенням 1 сесії Немирівської міської ради 8 скликання від 10 грудня 2022 року №8,  повноваження по скликанню і веденню засідань комісій надано Головам комісій. Члени постійної комісії особисто повідомляються про час та місце проведення засідань комісій. Повідомлення надсилається секретарем ради за вказівкою голови постійної комісії на електронну пошту депутата або смс повідомлення.

  Звертаємось до голів постійної комісії з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики та боротьби з корупцією, духовного розвитку та молодіжної політики (Укринський С.В.), постійної комісія з питань фінансів, бюджету, планування,     соціально- економічного розвитку, питання освіти, культури, спорту, охорони здоров'я, інвестицій та міжнародного співробітництва (С.Б.Турбовець), постійної комісії з питань регуляторної політики, земельних відносин, екології, планування територій, містобудування, будівництва та архітектури (Пилипенко А.В.), постійної комісія з питань комунальної власності, інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою, санітарного нагляду та транспорту (Уманець В.І.) з проханням скликати засідання постійних комісій.

  Згідно  з пунктами 6,7 розділу IV Бюджетного регламенту Немирівської міської ради постійні комісії мають сформувати свої пропозиції та направити їх до ради. Частиною 1 статті 76 Бюджетного кодексу України передбачено, що Проект рішення про місцевий бюджет перед його розглядом на сесії відповідної місцевої ради схвалюється виконавчим органом відповідної місцевої ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора