Пошук

Робоча зустріч «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб»

Дата: 29.11.2023 17:11
Кількість переглядів: 139

Фото без опису

   28 листопада, у Немирівський громаді Вінницької області відбулась робоча зустріч «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб». Це одна з чотирьох громад, які упродовж наступного року братимуть участь у проєкті і яким, зокрема, команда проєкту і ГС Коаліція за Вакцинацію сприятиме в кампанії комунікації та адвокації питань імунізації. Тож на сьогоднішній зустрічі були присутні представники місцевої влади, представники освіти та соц.захисту, медичні працівники

   Перш за все, координатор від ГС «Коаліція за вакцинацію» і регіональний експерт з громадського здоров’я від проєкту USAID Розбудова стійкої системи громадського здоров’я у Вінницькій області Наталія Гриньова представила сам проєкт, його ключові етапи та інструменти, які будуть надані громаді задля подолання проблем із охопленням населення щепленнями. Олександр Васильович Хіхлач , заступник міського голови, презентував громаду — наявні ресурси, її структуру та особливості. Генеральний директор Немирівського ЦПМСД Вадим Вікторович Чернега ознайомив присутніх з інформацією про структуру населення та показники вакцинації в громаді.

  На черзі — інформаційні зустрічі, які проводитимуться з метою збільшення обізнаності громади про інфекційні ризики та переваги вакцинації.

 

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров'я за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також ГС Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису

                                             Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора