Пошук

Робоча зустріч «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб»

Дата: 29.11.2023 17:11
Кількість переглядів: 91

   28 листопада, у Немирівський громаді Вінницької області відбулась робоча зустріч «Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб». Це одна з чотирьох громад, які упродовж наступного року братимуть участь у проєкті і яким, зокрема, команда проєкту і ГС Коаліція за Вакцинацію сприятиме в кампанії комунікації та адвокації питань імунізації. Тож на сьогоднішній зустрічі були присутні представники місцевої влади, представники освіти та соц.захисту, медичні працівники

   Перш за все, координатор від ГС «Коаліція за вакцинацію» і регіональний експерт з громадського здоров’я від проєкту USAID Розбудова стійкої системи громадського здоров’я у Вінницькій області Наталія Гриньова представила сам проєкт, його ключові етапи та інструменти, які будуть надані громаді задля подолання проблем із охопленням населення щепленнями. Олександр Васильович Хіхлач , заступник міського голови, презентував громаду — наявні ресурси, її структуру та особливості. Генеральний директор Немирівського ЦПМСД Вадим Вікторович Чернега ознайомив присутніх з інформацією про структуру населення та показники вакцинації в громаді.

  На черзі — інформаційні зустрічі, які проводитимуться з метою збільшення обізнаності громади про інфекційні ризики та переваги вакцинації.

 

Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров'я за підтримки американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерації охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також ГС Коаліція за Вакцинацію на підтримку Міністерства охорони здоров'я України та Центру громадського здоров’я України.

    

    

                                             

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора