Пошук

Безкоштовний онлайн-курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності»

Дата: 11.12.2023 13:31
Кількість переглядів: 123

  Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України розробили курс «Єдина Україна: становлення національної ідентичності».

 Він абсолютно безкоштовний і уже доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло!

  Ведучою курсу стала Марічка Падалко, а експертами й експертками – науковці й науковиці Українського інституту національної пам’яті та Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

  Цей курс спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.

    Протягом курсу розглядатимуть питання: 

- cтановлення української національної ідентичності через подолання російських міфів

- подолання байдужості, меншовартості

- формування активної громадянської позиції

- українське волонтерство

   Цей курс розроблений для:

- вчителів і вчительок історії

- фахівців, залучених до виховної роботи, громадських і волонтерських організацій та реалізації проєктів національно-патріотичного виховання

- всіх, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

  Курс безкоштовний і доступний на Освітній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням - https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-046+Nov2023/about

  Після успішно складеного фінального тесту слухачі отримають сертифікат із 0,2 кредиту ЄКТС.

  Онлайн-курс розроблений у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора