Пошук

ВІДБУВСЯ 2-Й ЕТАП НАЦІОНАЛЬНОГО ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Дата: 22.12.2023 11:14
Кількість переглядів: 122

   У рамках реалізації заходів II Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні відбувся 2-й етап національного Тижня безпеки дорожнього руху. Детальніше із заходами Тижня можна ознайомитися у презентації ТУТ.

   Серед заходів Тижня в Україні відбувся круглий стіл «Актуальні питання з безпеки на транспорті в умовах воєнного стану» для керівників автотранспортних підприємств, представників Департаментів транспортної інфраструктури облдержадміністрацій та територіальних громад. Під час заходу фахівці транспортної сфери відповіли на питаннях, які надійшли на адресу організатора з багатьох регіонів України. Ознайомитися із записом заходу можна на сайті https://dpmedtrans.com/ у розділі Експертна думка. Також для запитань, що стосуються безпеки на транспорті діє скринька zapyt@medtransvp.com.ua

   Тижні безпеки дорожнього руху проходять в Україні двічі на рік та є однією із найбільших інформаційно-просвітницьких платформ для привернення уваги суспільства до проблем дорожньо-транспортного травматизму. Тижні мають на меті консолідацію зусиль державних органів, відомств, структур, зацікавленої громадськості та 3МІ для напрацювання спільних рішень та розвʼязання цієї проблеми.

   Сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

   YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора