Про початок прийому документів від представників громадських організацій для участі в установчих зборах щодо формування складу громадської ради при Немирівській міській раді

Ініціативна група, створена розпорядженням міського голови від 31 березня 2026 року № 63-р, оголошує про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства (далі – ІГС) для участі в установчих зборах щодо створення Громадської ради при Немирівській міській раді.
Для участі в установчих зборах до Ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
– прийняте у порядку, встановленому установчими документами ІГС, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради;
– заява делегованого представника ІГС з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана ним особисто;
– біографічна довідка делегованого представника ІГС із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в ІГС, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
– відомості про результати діяльності ІГС (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проєкти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради;
– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти ІГС, номер контактного телефону;
– мотиваційний лист делегованого представника ІГС, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді;
– фото делегованого представника ІГС, а також посилання на офіційний вебсайт ІГС, сторінки у соціальних мережах (за наявності).
Делегований представник ІГС може подати до Ініціативної групи копії документів, що підтверджують освітній та професійний рівень, досвід роботи (за наявності).
За додатковою інформацією, а також для отримання зразків зазначених вище документів звертатися до юридичного відділу виконавчого апарату Немирівської міської ради:
Стецюра Алла Ігорівна – головний спеціаліст-юрист.
Строки прийому документів – з 01.04.2026 до 20.04.2026 року.
Місцем проведення зборів визначено адміністративне приміщення Немирівської міської ради (м. Немирів, вул. Соборна, 26), дата проведення 20 травня 2026 року, 10:00 год.
