Пошук

Продовжується реалізація проекту "Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Вінницькій області".

Дата: 25.01.2017 10:25
Кількість переглядів: 996

Сьогодні, 25 січня 2017 року, фахівцями ВОПО "Джерело надії" відвідано Немирівську об'єднану територіальну громаду.
У зустрічі взяли участь заступник голови Немирівської ОТГ Михайло Кременюк, виконуючі обов'язки старост сільських рад, що увійшли до новоствореної територіальної громади, представники
 соціальних служб та освітніх закладів громади.

Учасників зустрічі ознайомлено із ситуацією з протидії торгівлі людьми у Вінницькій області, видами допомоги, що надаються постраждалим особам державою та організаціями громадського сектору, а також запропоновано долучитися до проведення превентивних інформаційно-просвітницьких заходів з протидії торгівлі людьми у селищних громадах за кошти громади.

Проект реалізується Міжнародною організацією з міграції IOM Ukraine за фінансової підтримки Державного департаменту США, Уряду Канади, Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія. Виконавчим партнером у Вінницькій області виступає Вінницька обласна правозахисна організація "Джерело надії".

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора