Розпочато розробку проектної документації по будівництву водогону в с. Байраківка
Дата: 05.04.2017 14:15
Кількість переглядів: 1345
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/03772619/ac01aeb0b16011b19a25baea29ffea35.jpg)
5 квітня заступник міського голови Михайло Кременюк разом з проектантами та т.в.о. старости Байраківської територіальної громади Раїсою Назимко провели робочу нараду щодо виготовлення проектно-кошторисної документації по будівництву водогону в с. Байраківка. Комісія провела усі обрахунки щодо кількості населення, які мають отримати послуги водопостачання, визначила вулиці по яких буде прокладено центральний водогін та обстежила артезіанську свердловину.
« повернутися