Пошук

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує:

Дата: 30.06.2025 08:53
Кількість переглядів: 35

Це інфографіка від Держпродспоживслужби України про експорт товарів в дерев'яній тарі. У верхній частині йдеться про дотримання вимог МСФЗ №15 та наказу Мінагрополітики. Зображена дерев'яна тара, що символізує експорт.  У середній частині наголошується, що обробка деревини є обов'язковою за допомогою одного з методів: термічна обробка (HT), діелектричний нагрів (DH), фумігація бромистим метилом (MB) або сульфурилфторидом (SF). Ілюстровані палети.  У нижній частині вказується, що тара повинна мати чітке маркування: код країни (UA), код виробника, код обробки (YY) та логотип IPPC. Ілюстрація дерев'яної коробки з відповідним маркуванням.

Експортуєш продукцію з дерев’яною тарою? Дотримуйся вимог МСФЗ №15!

Міжнародний стандарт фітосанітарних заходів №15 (МСФЗ №15) обов’язковий для дерев’яного пакувального матеріалу в міжнародній торгівлі. Його мета – не допустити поширення шкідників через деревину Обробка: термічна (HT), діелектричний нагрів (DH) або фумігація (MB/ SF).

Маркування: з IPPC-логотипом, кодом країни та типом обробки та код претора ДПМ

Не можна використовувати необроблену або невідомого походження деревину!

Недотримання стандарту = затримка на митниці, повернення вантажу, штрафи.

Порада: працюй тільки з суб’єктами господарської діяльності, які включені до Переліку операторів дерев’яного пакувального матеріалу (наказ Мінагрополітики від 27 травня 2024 року № 1640) й перевіряй маркування перед кожним відвантаженням.

Дотримуйся МСФЗ №15 — працюй безпечно, легально, відповідально!


« повернутися до розділу «НОВИНИ»

Код для вставки на сайт