НОВИНИ
До уваги! З 01.01.2019 року змінено розміри адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
21 Лютого, 2019 р., 16:43
Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих 10 гривень.
БЕРЕЗНЕВИЙ ПЕРЕРАХУНОК
21 Лютого, 2019 р., 13:48
У жовтні 2017 року, коли приймався закон про зміни в пенсійній системі, була відновлена індексація пенсій. Починаючи з 2019 року перерахунок відбуватиметься автоматично. Що означає – нікому нікуди не треба звертатися щодо нових пенсійних нарахувань.
ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ
21 Лютого, 2019 р., 13:24
21 лютого відбулося засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності щодо проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки у м. Немирів по вул. Соборна,
ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
21 Лютого, 2019 р., 10:08
21 лютого у світі, починаючи з 2000 року, щорічно відзначають Міжнародний день рідної мови. Про підтримку мовного та культурного різноманіття і багатомовності було оголошено під час ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила у жовтні – листопаді 1999 року в Парижі.
ЇХ ДУХ НЕЗЛАМНИЙ І БЕЗСМЕРТНИЙ ПОДВИГ НАКРЕСЛИВ ШЛЯХ ДО МИРНОГО ЖИТТЯ
20 Лютого, 2019 р., 16:59
20 лютого вся Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.
У БАЙРАКІВСЬКІЙ ШКОЛІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
20 Лютого, 2019 р., 16:50
Разом із усім українським народом колектив Байраківської школи імені Максима Шимка відзначив День Героїв Небесної Сотні – на знак ушанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, права й свободу людини. Учні 4-10 класів разом із учителем Бойко Н.І. підготували та провели годину пам’яті. Хвилиною мовчання школярі вшанували загиблих за честь і свободу України. Метою заходу було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.
Серед тих, хто загинув за краще майбутнє, був і Максим Шимко, що став нашим янголом-охоронцем. Традиційно зранку поклали квіти до меморіальної дошки на фасаді школи. Під час заходу старші діти відновили у пам’яті сторінки біографії Героя України та нагадали присутнім про подвиг Максима та його побратимів у боротьбі за європейське майбутнє України.
Нехай світла й вічна пам'ять буде героям Європейського Майдану. Їхні світлі душі зробили нас дужчими.
ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я
18 Лютого, 2019 р., 16:10
Міцна сім’я – міцна держава.
Це знають всі і тато, й мама,
Коли ж сім’я твоя спортивна,
Країна буде дуже сильна.